Începând cu 1 aprilie 2026, brașovenii, dar și turiștii care ajung în oraș, vor putea circula gratuit cu autobuzele și troleibuzele în fiecare zi de vineri. Măsura face parte din programul „Vinerea Ve...
News.ro
Începând cu 1 aprilie 2026, brașovenii, dar și turiștii care ajung în oraș, vor putea circula gratuit cu autobuzele și troleibuzele în fiecare zi de vineri. Măsura face parte din programul „Vinerea Ve...